Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2016, 13:58   #130
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Nigdy nie byłem zwolennikiem Point Buy. W 89% wyjdzie ci słabsza postać niż w przypadku kiedy byś rzeczywiście rzucał. Zawsze można rzucić, jak postać będzie za silna to wtedy notka od MG, o ile ukrócić, ale już nie co. Gracz wprowadza poprawki, postać jest przystępna i można grać.

Dla przykładu, mi wyszedł taki troszkę nieco powyżej przeciętnej ludzkik i stanąłem w rozwoju na drugim terminie z dwóch powodów. Pierwszy, by nie kusić bardziej losu, a po drugie, by zbalansować nieco postać. Miałem trochę farta, ale nie dużo.

Poza tym, będzie widać kiedy ktoś cheatuje. Dwie 12 w cechach mają naprawdę niewielkie prawdopodobieństwo wyjścia. Przykładów jak poznać oszusta jest dużo, więc nie ma większego z tym problemu.

Poza tym, czekam na start sesji, lub dalsze informacje bym mógł działać!

I prośba do MG, nie używajcie kostnicy przy rzucaniu nam na testy. Z doświadczenia wiem, że uśrednia ona wyniki przy rzucaniu kilkoma kostkami naraz (np. 2k6).
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline