Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2016, 00:42   #58
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
- Mówiąc "magik" bynajmniej nie mam na myśli trubadura, czy wiejskiego głupka. - odparł z powagą Tankred. - Na magii się nie znam, ale płacąc złotem zyskiwałem ją w postaci najemnej, a ta pomagała mi w sytuacjach, kiedy łom i nadziak nie miały swojej roli. Dlatego szanuję i podziwiam tych, którzy wiedzą więcej w tej kwestii niż ja.
Spojrzał krzywo na Groscha, który uporczywie starał się wcisnąć kit o niepadającym deszczu. Jakby się mało działo dziwactw i głupot wokoło.
- Nie rozumiem ciebie Edgarze. Od tego deszczu rzygać już się chce, a ty pierdolisz niestworzone farmazony o wywianych chmurach i pięknej pogodzie. - Tankred bardzo rzadko się denerwował, ale cała ta sytuacja zaczęła przybierać niewłaściwy tor. - Wracajmy po Edytę i Kristin. I tak... omińmy szerokim łukiem to... coś. - Mimo lat w zawodzie, Tankredowi na myśl o spaczonej istocie zakręciło się w głowie. Czy Frelio nie wspominał o tym we śnie?
 
Szkuner jest offline