Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2016, 17:08   #6
Corrick
 
Corrick's Avatar
 
Reputacja: 1 Corrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwuCorrick jest godny podziwu
Walki można rozwiązać w gdocu - każdy rzuca, łącznie z MG. Wymagałoby to niejako mapki z umiejscowieniem postaci, ale to chyba nie jest trudną rzeczą do przeskoczenia. Po rzutach każdy opisuje swoją część w gdocu, a jedna osoba zbiera to w całość.

Ewentualnie, można taką walkę traktować jako osobne pojedynki na linii BG - przeciwnik. Wtedy po prostu każdy z graczy opisuje walkę ze swojej strony, a i nie będzie to tak skomplikowane.

Jest to jakieś rozwiązanie, w każdym razie Tak czy siak, ja się piszę - postać już kiełkuje mi w głowie (coś na kształt jednego z wojaków tej księżniczki, wypadło mi jej imię... albo taka podróbka Leo Bonharta ).
 
__________________
Port Balifor - przygoda osadzona w świecie Smoczej Lancy - zapraszam do śledzenia!
Przez czas bliżej nieokreślony bez dostępu do sieci. Znowu...

Ostatnio edytowane przez Corrick : 30-08-2016 o 17:55.
Corrick jest offline