Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2016, 18:17   #33
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
A ja ostatnio zacząłem prowadzić Warhammera. Nigdy wcześniej przez forum nie prowadziłem. Ten system jest prosty jak sam [regulamin]. Po co go modyfikować? Rzucam k100 i wiadomo, czy ktoś zdał czy nie zdał. Trudniejszy test? Rzucam na 1/2 atrybutu. Łatwiejszy? W ogóle nie rzucam, bo mi się nie chce. Tyle, że piszę o edycji 1, bo podobno jest już druga i po tej dyskusji widzę, że są jakieś z nią problemy skoro chcecie modyfikować.

Walka też jest bajecznie prosta, bo są proste atrybuty - ten się dodaje, tamten się odejmuje i jest klawo jak cholera.

Widziałem zaproponowane przez was modyfikacje - to są po prostu utrudnienia w prowadzeniu. Jakbym tak chciał to bym świat Warha dał do systemu GURPS i też by było klawo jak cholera. Inaczej, ale klawo.

Czytam jednak dalej ten temat, gdybyście zapodali jakąś fajną, przydatną modyfikację. Porywacze Zwłok będą trwali jakoś tak do października/listopada, więc mam nadzieję, że coś się do tego czasu pojawi.
 

Ostatnio edytowane przez Anonim : 30-08-2016 o 18:18. Powód: jeszcze kropka
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem