Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2016, 21:21   #84
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Awerroes uniósł dłonie w geście niewinności.

- Ależ ja nie sugeruję dezercji. Przeciwnie, pierwszy jestem do dalszej zabawy. Jeno niech ci najbardziej butni idą przodem, jeśli łaska. Ich decyzja, ich odwaga, ich możliwe konsekwencje. Ja pozostanę z tyłu orszaku. Lepiej się tu czuję.

Przysłuchał się słowom Kirstin.

- Panienka Hugel mówi z sensem. Chylę czoła. Sprawdźmy pięterko, jeśli i tam żadna poszlaka się nie znajdzie, bezsensem będą dalsze poszukiwania. Coś mi mówi, że to nie koniec niespodzianek tego domu, a ja wolałbym ich wszystkich nie poznawać.

Chcąc przejść wreszcie do jakichś konkretów, które przybliżą ich do rozwikłania nietypowej sprawy, Awerroes dołączył do Tankreda studiującego licznie zawieszone w tym miejscu obrazy. Szczególną uwagę maga zwróciły obrazy trzeci i siódmy, czyli te zawierające podpisy. Zastanowił się, czy jest w stanie przetłumaczyć te dziwaczne wyrazy, znał wszak kilka sekretnych języków.
 

Ostatnio edytowane przez MrKroffin : 30-08-2016 o 21:34.
MrKroffin jest offline