Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2016, 17:43   #34
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
- Moja droga – odparła „Tamarka” po wysłuchaniu tyrady „Moherki” – Pani Zosiu, to doprawdy wspaniale się składa, że będziemy razem pracować. Oczywistym jest, że tak bliska współpracownica mego ojca może liczyć na moje pełne zaufanie i całkowitą współpracę. – zapewniła gorliwie również szczebiocąc w języku Moliere’a. Ton i postawa Tamary nie zmieniły się na jotę, odpowiadała blondynce uprzejmie i spokojnie. – I proszę... przyjaciele mówią mi Mara. – dorzuciła serdecznie. Założyła nogę na nogę z łagodnym, profesjonalnym uśmiechem przyglądała się rozmawiającej po polsku trójce z ciekawością. Wyświetlony filmik obejrzała z uwagą. Uniosła głowę z zastanowieniem spoglądając na ekipę i w końcu na Czerską:
- Ten filmik pokazuje dokładnie tyle co pamiętam – rozłożyła ręce. – Nie wiem jak mogłabym pani pomóc. – spojrzała nieco zasmucona na blondynkę.
 
corax jest offline