Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2016, 11:13   #541
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
No dobra to się przyznam jaki koncept miałem.
Giermek który niezbyt na rycerza się nadawał miał dostać pod komendę milicję swego pana/barona. Czyli profesja Kapitan najemników. Następnie zaciągnął się/żył w Nuln i wszedł w skład armii Nuln. Został dowódcą ochrony altylerii/szkoły/coś w ten desen i został Bombardierem. Widziałem go z nowinkami technicznymi jak: Repet pistol czy repet muszkiet. Może hochlandzka długa strzelba? Itd. Mentalnie bliższy krasnoludowi i z żartami w podobnym stylu a nie jak Edgar rycerz z zasadami.

No ale było minęło. Może następnym razem

edit: Chodzi o akcję detektywistyczną? I ciąg dalszy w drugiej odsłonie? Ja na stanowisku

Ps. Gdzie Ciebie pcha Gveir? Do woja? Też myślałem o tym z trzy lata temu. Jednak rodzina mi ważniejsza i zrezygnowałem. W sumie po maturze też chciałem do podoficerki, ale nie wyszło z przyczyn "terminowych".
 

Ostatnio edytowane przez Hakon : 01-09-2016 o 12:26.
Hakon jest offline