Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2016, 23:17   #37
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Czerska wzruszyła ramionami.
- Niedługo. Vaido? - Moherka zwróciła się tym razem do gotki.
- Stare teksty, które opisują Erekanę - mroczny język, nie operują niestety współczesnymi jednostkami czasu. - Vaida odpowiedziała sponad laptopa. Czerska kiwnęła głową.
- Ale, niedługo, dlatego po prostu nie będziemy ryzykować. Alena słuchała tylko trzy sekundy.
- Całe audio podzieliłam na półminutowe odcinki, oczywiście głos Starożytnego pojawia się rzadko, ale ostrożności nigdy nie za wiele.


Vaida odkręciła ekran w kierunku Tamary pokazując jej symbol. “Szugi” znaczy tyle co "starożytny" w sumeryjskim.
- Pomyśleć, że już wtedy tak ich określano - powiedział z pewnym uznaniem Vasyl. Czerska westchnęła.
- Do dziewiętnastego wieku nawet nie wiedzieliśmy o istnieniu tak starych tekstów, toteż “Szugi” to dla mnie wciąż Carska nowomowa. - skwitowała po czym spojrzała jak zwykle życzliwie na Tamarę.
- Maro, legendy mówią, że Erekana może zabić, po tym co przed chwilą widziałam, jestem w stanie w to uwierzyć. Toteż mimo iż na ciebie tak destruktywnego wpływu jak na nas to nie wywiera, zalecam ci ostrożność. Vaido?
- Mam dla ciebie drive z plikami, odsłuchaj je na swoim laptopie, napisz wszystko co przyjdzie ci do głowy.
- Tak tak tak, Maro
- wtrąciła Czerska - Tak jak się umawiałyśmy, przede wszystkim szczerość. - Czerska klepnęła się w kolana. - Myślę, że się dobrze rozumiemy, Maro dziecko idźże do swojego pokoju, prześpij się może, a potem do pracy. Przyjdź kiedy tylko coś ustalisz a jeśli nie usłyszymy od ciebie przez następne 12 godzin, to po prostu Aslan przyjdzie i ci przypomni.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline