Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2016, 13:43   #104
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Usłyszawszy słowa Awerroesa, Kirstin zatrzymała się przy balustradzie i obrzuciła mężczyznę kąśliwym spojrzeniem.

- Widziałam starego dziada, który kazał robić małej dziewczynce obrzydliwe rzeczy ze swoim sflaczałym kutasem i byłam przez chwilę na miejscu tej dziewczynki, czując to, co ona czuła. Potem wszystko nagle zniknęło. Teraz te odgłosy. - Machnęła ręką dzierżącą latarnię, by po chwili znów wrócić do poprzedniej pozycji. - Jeśli uważacie, że ten dom jest normalny i po prostu znajdziecie sobie zwłoki tego alchemika a potem je stąd zabierzecie, to jesteście zwykłymi głupcami, których zgubi chęć posiadania. Mi życie droższe jest pieniędzy, które zarobię w ten, czy inny sposób.

Po tych słowach po prostu ruszyła na dół, nie przejmując się tym, co jeszcze usłyszy na temat swojej "dezercji" i "zdrady". W takich sytuacjach należało być egoistą, bo nikt za ciebie nie żyje i nikt za ciebie umierać nie będzie, jak to kiedyś ktoś mądry powiedział.
 
Layla jest offline