Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2016, 10:04   #347
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Pierwszy w sezonie :P Zdrowiej Komtur

Sekal, nie będę ciągnąć na siłę postaci, bo co z tego że wymyślę dobry powód, jak drużyna nie styka i przygodą będzie męką (przynajmniej dla postaci).

Co do kolejnej przygody za jakiś czas - też mam potrzebę odpoczęcia nieco - to widzę ją tak:
- Evan - jest
- Orgill - jest
- Marv - w podróży na północ z Leną.
- Sinara - z jakiegoś sensownego powodu wykluczona, np. pojedzie wtedy w odwiedziny do przyjaciół do Esper
- Franka - pytanie czy ją Evan weźmie, bo póki co się nie zanosi
- Shavri - jw.

Przyznam, że co do tych samych graczy z innymi postaciami mam mieszane uczucia. Zawsze mi się wydaje, że gdzieś pozostałości poprzednich relacji między postaciami czy odruchów do graczy zostają.

Tak że pytanie czy chcecie robić dodatkową rekrutkę [fabularnie dobieracie ludzi z Gildii, praktycznie to sobie zaprosimy ludzi na PW, bez otwartej imprezy] na 4 postacie, czy na mniej, a Wy robicie nowe?

Finalnie chciałabym, żeby drużyna znów dobiła do 6 osób i była w miarę zbalansowana.
 
Sayane jest offline