Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2016, 14:42   #120
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację

I cały czar prysł.......Niklaus stał tak chwile jakby nie mogło do niego dojśc, że ich BOHATERÓW chcą pojmać.

Dopiero jak słyszał komapnów i widział jak odkładają broń coś się w nim przebudziło.

Podskoczył i krzyknął do komendanta:

- Pan człowiek rozumny to myślnij chwilkę! Jakbyśmy chcieli okantować światynię to bysmy nie zanosili tej relikwi do Ojczulka. Poza tym tak jak mówi Rolf na targu byłem i to nie jeden przyzna! Co prawda trochę oszukałem tego sklepikarza.... no mozna powiedzieć że to była kradzież w biały dzień ale sam przyjął ofertę i ją przyklepał! Więc jest sobie sam winien a nie ja. My ludzie i nieludzie niewinni, co pan panie komendancie.

Niziołek swój malutenki sztylecik i procę nie uważa za broń która mogłaby komuś sprawić krzywdę wiec postanawia jej nie oddawać. Dopiero jak o niej nie zapomną i bedą dalej nalegać to Niklaus wywracając oczami i sapiąc pod nosem oddaje strażnikom.
 
Dnc jest offline