Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2016, 23:51   #38
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No to ja jeszcze podtrzymam temat
- Fajoszko


Cytat:
Dodatek: Femoshima stworzony z myślą o żeńskich BG - jest dopuszczalny?
- To chyba każda grupa powinna ugadywać się sama jak i na resztę zasobów do korzystania. Dla mnie raczej fanbook zmajstrowany z przymrużeniem oka i tak go traktuję. Raczej więc nie widzę potrzeby korzystać z niego przy swoich sesjach które bym prowadził. Chyba, że sesja właśnie by była jednak z przymrużeniem oka


Cytat:
I kolejna sprawa. Jest w dodatku "Prawo i sparwiedliwość" takie coś jak "Szkolenie rekruckie". Wrzucam dokładny opis:
- Nie znalazłem tego w "PiS" Ale coś podobnego jest w "NJ" na str. 40-tej

- Ale ogólnie... Dla postaci o odpowiednio zrobionej bio pewnie bym był skłonny pójść na takie układy. Z tym, że to by musiało wyjść od razu w rekrucie. I nie, że na ostatnią chwilę.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem