Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2016, 09:56   #122
Szkuner
 
Szkuner's Avatar
 
Reputacja: 1 Szkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputacjęSzkuner ma wspaniałą reputację
- Główna Gildia Budowniczych i Kamieniarzy w Middenheim odebrała zlecenie. Nie wiem kto dokładnie powiadomił o śmierci właściciela. Mój przełożony Hernan Strauss wysłał mnie wraz z ekipą burzącą do tego miejsca. Rozumiesz? Budynek ma zostać rozebrany do gołych fundamentów. - postanowił łgać w najlepsze. Widać ten człowiek również doświadczył dziwów zamieszkujących ten grobowiec, w stopniu jeszcze większym niźli ekipa porywaczy. - Chyba nie chcesz zostać wywieziony na taczkach razem z gruzem, prawda? My też nie chcemy kłopotów! Jeśli nie wyjdziesz po dobroci zwołam ekipę, a goniec powiadomi lokalną milicję o trudnościach w obowiązkach. Gildia nie może sobie pozwolić na straty. Czas to pieniądz przyjacielu! - wybrał temat budownictwa, ponieważ sam znał się na kamieniarstwie i co nieco na tematach temu pokrewnych.

Tankredowi zrobiło się trochę żal tego mężczyzny. Nie zrezygnował jednak z czatowania pod drzwiami z łomem w ręku, lecz w razie starcia będzie się starał jedynie szybko ogłuszyć przeciwnika. Następnie (oczywiście w razie powodzenia całego przedsięwzięcia) zwiąże nieprzytomnego liną oraz powoli i bezpiecznie postara się oświetlić dalszą część pokoju w nadziei, że nie ma tam więcej żadnych niespodzianek.
 

Ostatnio edytowane przez Szkuner : 07-09-2016 o 10:00.
Szkuner jest offline