Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2016, 13:09   #309
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Tak jak zażądał tego Markus Sforowy przyprowadził wszystkich uwolnionych. Był wśród nich Kurt ze swoim kapturem kultysty na głowie, który udało mu się wygrzebać z kufra z dowodami przymocowanego z tyłu karocy inkwizytora, było też dwóch niepozornie wyglądających i skrajnie przerażonych ludzi. Jeden był stary, ale jeszcze dobrze się trzymał, natomiast drugi miał niewiele ponad trzydzieści lat.

Zapytany, zaczął starszy.

-Pa...panie jestem zielarzem ze wsi Kocie Pole. To niedaleko Lieske. Donieśli na mnie sąsiedzi, którym nie podobało się, że się bogacę. Ten chłopak to mój syn. To jakiś koszmar. Zlitujcie się Panie. Wypuśćcie nas. Z zabicia nas nic wam nie przyjdzie. Nie wydamy was. Jeśli byśmy pojawili się u władzy zamkną nas. Uciekniemy najdalej jak się da. Błagam!

Po tym obaj zanieśli się szlochem.

Wzrok pozostałych mutantów skierował się na Kurta, który jeszcze się nie wypowiedział.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!
Ulli jest offline