Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2016, 20:41   #126
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Nie ukrywam, że za chuja nie mam pojęcia, kim jesteś - Edgar odezwał się nagle do tajemniczego mężczyzny. - Ale jestem sam kurwa nie wiem gdzie jestem, pamiętam tylko, że wpadłem do jakiegoś kurwidołka, wcześniej dostałem po dupie. Chce stąd spierdalać, ty też mówisz, że chcesz zawinąć stąd kiermany, czyli mamy wspólny cel. Widzę, że znasz się z popierdoleńcem - wskazał paluchem Awerroesa, na którego wciąż był suchy jak cholera. - Dogadajcie się między sobą, ogólnie nie chciałbym sprzedać swojej duszy, jest mała i śmierdzi od niej trzydniowym kotletem jagnięcym pozostawionym na słońcu, ale przywiązałem się do cholery, więc ją akurat chciałbym zachować. Będę słuchać, a wy powymieniajcie się słodkimi i znaczącymi słówkami.
 
Fyrskar jest offline