Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 12:00   #27
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bardzo chętnie bym zagrał. Jeszcze nie wiem czym. W mojej ocenie największym problemem będzie zgranie linii czasowej kilku solówek. Zawsze będziesz mieć graczy piszących szybciej i wolniej. I nawet świetna sesja może paść, gdy np. 4 osoby są zastopowane, bo jedna czasowo jest 3 dni w plecy. Prowadzi to też do sytuacji, w której 4 osoby czekają i narasta frustracja, a ta jedna wie, że czegokolwiek nie zrobi, to nie wpłynie to na fabułę, bo przecież tamci są już w przyszłości, a u nich nic się nie wydarzyło.
Czy ja wim?
To nie wydaje się problemem, to co jedna osoba robi przez tydzień w świecie gry może się równoważyć jednej godzinie innej postaci. A zgranie czasowe? jeśli ktoś jest kilka dni, miesięcy lat, do tyłu, załatwiasz to jednym akapitem albo zdaniem w stylu "przez kolejny rok.... aż do czasu gdy" i tyle, i wszyscy są razem. Bo jeżeli motywem przewodnim sesji jest np, ja nie wiem ściganie jakiejś abomination, to istotne z punktu fabuły jest tylko to, a nie wątki poboczne. A bardziej "gadatliwi" gracze którzy spamią odgrywką mają po prostu więcej światotworzenia i rozwijania pobocznych wątków, toteż każdy wygrywa.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline