Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 12:39   #15
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
No dobra, z trudem ruszyłam

http://lastinn.info/sesje-rpg-dnd/16...jej-duszy.html


Macie teraz do dyspozycji całą lokację.
Miasto jest wasze, możecie robić w nim co chcecie. Większość budynków jest zniszczona, trup ścieli całą glebę, zwłok jest około setki. Póki co nie wali smrodem jakoś nadmiernie, ale lepiej nie zbliżać nosów do martwych ciał (no po co to robicie? ach~ ja nie wiem).

Nie znęcam się nad wami z marszu, tak w gwoli ścisłości. Flame robił rzuty na refleks i jakoś tak wyszło, UPS.

Możecie dokować lub postować, wasz wybór. W tej kolejce macie spore pole do popisu, dużo możliwości i ruchów, można robić testy~ Wasze HP póki co pozostaje bez zmian, proponuję jakieś małe leczo(nko). Przydałoby się coś zeżreć.


Jakby ktoś niegrający chciał dołączyć do sesji, to proszę o PW, bo to najdogodniejsza okazja!
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline