Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2016, 15:58   #209
Rewik
 
Reputacja: 1 Rewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputacjęRewik ma wspaniałą reputację
Hmm... Fabularne?

Z mojego punktu widzenia (nie mówię teraz za Uzuu):
Dobre będzie, jak postać byłaby jakimś wojskowym. Najlepiej już nie czynnym służbowo. (jeśli ktoś chce wojskowego, ale mu to nie pasuje, to zawsze może być znajomym pewnego kapitana BN'a)

Dobre będą osobiste gwardie/najemnicy itp.

Dobre będzie, jak postać byłaby jakoś powiązana z Fundacją (Fundacji na Rzecz Odkrywania Nowych Światów i Wspierania Wysiłku Kolonizacyjnego ([Traveller] Osadnicy - materiały)) Włącznie, a może przede wszystkim jacyś czynni urzędnicy Fundacji

Ciekawe, ale niebezpieczne będzie jak jedna postać byłaby ukrytym psionikiem, ale z nimi to wiadomo, zawsze niebezpiecznie.

Postacie naukowe, najlepiej jeśli współpracowałyby z Fundacją lub zostały zrekrutowane specjalnie na tą misję jako wysokiej klasy autorytety w swojej dziedzinie.

Co do innych profesji, miejsce znajdzie się także dla innych, jednak profesje z pozoru zupełnie nieprzydatne (np. jakiś "entertejner") najlepiej jakby założyły, że przyleciały z Nadzieją Albionu (statek, którym przybyli gracze w Osadnikach), jako jeden z tłumu.

Osobiście chciałbym zobaczyć jakiś wątek duchowy. W prawdzie imperium jest głównie ateistyczne, ale jakaś ciekawa wiara postaci, zwłaszcza poruszająca temat początków ludzi i starożytnych może nadać postaci i sesji kolorytu.

Anomalia w punkcie L4 ([Traveller] Osadnicy - materiały) (opisana w materiałach Autumm) to także ciekawy temat, ale nie wiem co z nim wymyślicie ^^

Oczywiście postaci graczy z Osadników powyższe się nie tyczy.
Jeśli ktoś kontynuuje grę postacią z Osadników, to przydatna może być wiadomość, że nową sesję rozpoczniemy kilka miesięcy po zakończeniu starej. (dwa, trzy... coś takiego)


Smacznego
Drugi miszczu odpoczywa przez tydzień, więc nic nowego wam nie powiemy.
Zechce ktoś mnie nauczyć jak robić odnośnik do jednego konkretnego postu/posta?
Edycja: Dziękuję
 

Ostatnio edytowane przez Rewik : 11-09-2016 o 17:15.
Rewik jest offline