Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2016, 00:37   #140
harry_p
 
Reputacja: 1 harry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputacjęharry_p ma wspaniałą reputację
Rubus snuł się za ekipą gryząc się z własnymi myślami.

Chyba jednak kiepski ze mnie medyk skoro Rolf lepiej poradził sobie z tą trucizną niż ja. Czy za bardzo skupiłem się na magii? Dam radę jak sytuacja się powtórzy?

Kapitan ciągle go zaskakiwał chęcią „współpracy” może faktycznie chciał wyjaśnienia całej tej sprawy niemniej i tak posłużył się względem nich szantażem i groźbą przez co tak czy siak pozostawał co najwyżej mało wiarygodny.
Gdy pokazał mi pozostałe dowody nachylił się do Niklausa szepną

- Widzisz a mówiłem że coś kombinował.
Niemniej mrukną z aprobatą gdy niziołek zaczął dopytywać o dodatkowe profity.

Skubany ma tupet.

Pomyślał z uznaniem i… i chyba z zazdrością!?

- Te dwa pierwsze co kapitan mówił to wydają się być celowe, nie? Bo w ważnych punktach. A ten ostatni to taki bardziej przypadkowy. Może po prostu widział te szczury i go ubili. Niby się nie znam na skavenach ale skoro to szczuroludzie to może jak szczury może łażą jakimiś norami czy podziemiami czy coś tak jakby? Był tam może jakieś zejścia pod ziemie? Tylko co może łączyć te dwa pierwsze przypadki i „naszą” ikonę? No bo chyba nie polowali na nią od samego początku. Ten padalec Fabian mówił tylko o jeńcach nawet się nie zająkną o żadnym skarbie.
 
__________________
Jak ludzie gadają za twoimi plecami, to puść im bąka.
harry_p jest offline