Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2016, 18:13   #39
Martinez
 
Martinez's Avatar
 
Reputacja: 1 Martinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputacjęMartinez ma wspaniałą reputację
Exclamation

KONIEC TURY 5

Dobra. Zakończyliśmy dość długi okres odpisowy dla 5 tury. Mimo wszystko, spodziewałem się mniej odpowiedzi, więc jestem całkiem zadowolony z wpisów. Jednocześnie mam mieszany stosunek do przedłużania terminów, bo jak widać nie wiele z nich wynika. Jeszcze przez jeden dzień można pisać deklaracje w komentarzach (jeśli jest potrzeba uzupełnienia czegoś). Wg moich wiadomości:



- Rodolphe Trottier - Brak aktywności (prawdopodobnie domowe sprawy)
- Armand Platier - Remont powozu cały dzień (prawdopodobnie nieobecny w scenach, aż do wieczora)
- Theseus Glaive - Prawdopodobnie wizyta na obradach
- Laura Bréguet - Obchód i zwiedzanie Szuwar z Babcią
- Józef Zbażyn - Obejście zwierząt rano i obrady
- Hoeth "Hoe" Nhara - Zapasy do świątyni zaniesiono, patrol okolicy, Wizyta na obradach.
- Remi Martin - Gada z Blackleaf'em, szuka 'Hoe', a potem obrady?*
- Ocaleniec “Eldritch” - Udaje się na narady
- Chloe Vergest - Na razie brak informacji.**

*Ponieważ Remi szuka Hoe, a znalezienie jej nie jest takie trudne i to, że postacie się nie spotkały wynika bardziej z tego co dzieje się po za sesją, - proponuję by w komentarzach opisać to jako deklarację.

** MTM i Chloe poprosili o czas na dokończenie odpisu z doka do końca środy.

Sprawa obrad
Kolejne wpisy zdominowane będą przez narady. Jest to ten moment w którym możecie wytyczyć akcji kierunek po przez zestaw decyzji, wydanie poleceniem NPCom, pisania dokumentów i co tam jeszcze. Jest to też okazja by sprowadzić z innych miast osoby ważne w jakimś sensie dla życia Szuwar (szeryfa, wujka, kolegę czy koleżankę). Dlatego możliwe jest rozpisanie rekrutacji na trzy sloty do naszej przygody. Jesteście za/ przeciw nowym graczom, a jeśli za to jakie role widzicie obok swoich?

O czymś zapomniałem?
 
Martinez jest offline