Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2016, 20:57   #44
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Kantyna

- Można tak to określić – Mara uśmiechnęła się lekko odstawiając sałatkę i odkładając sztućce obok. – A Ty? Długi staż? Jestem Mara, a Ty? – wyciągnęła papierosa zawieszając lekko dłoń przy ustach, dając szansę garniakowi na wykazanie się manierami.

Gabinet Holla
- Nie udało się wam przekonać nikogo ze starszych do współpracy przy analizie tego ważnego fenomenu? – zdziwiła się Mara – Czy przełożeni z korporacji nie mogą odgórnie nakazać wdrażając politykę firmową? – sondowała wskakując w prawniczy ton.
- Bajek? Nie. Nie miałam okazji słuchać bajek... ale słuchałam Erakany kilka minut...i nie wszystko udało mi się zrozumieć. Zostało mi jeszcze kilkanaście plików... Gdzie mogłabym uzyskać dostęp do Internetu? Istnieją jakieś słowniki Erakany? Materiały online?
Spojrzała na lekarza z uprzejmym uśmiechem:
- Jeśli można to rozumiem, że to na pana zlecenie przydzielono mi prywatną kwaterę? Wszyscy z wirusem mieszkają na terenie Ula?
Odczekała na odpowiedź lekarza po czym podjęła:
- Czy umiejętność „znikania” i inne zdolności zależne są od rodzaju szczepu wirusa? Jak można to sprawdzić?
 

Ostatnio edytowane przez corax : 15-09-2016 o 18:49.
corax jest offline