Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2016, 18:11   #78
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Hmm... teraz zastanawiam się, czy Ulli mnie zignorował, bo całkiem niedawno odpisał mi na PW, a gdyby mnie zignorował jak ja jednego buca to nie wyświetlałyby mu się moje PW... hmm...

A wracając do tematu. A przynajmniej jednego z tematów. To sam nie wiem kto w zakresie testu na ogładę miał rację: Eryk czy Ulli. Z jednej strony dobrze jest wiedzieć o czym postać chce plotkować (Ulli +), ale z drugiej strony zdarza się, że sam gracz nie wie na tyle dużo o realiach i wówczas przydaje się ten autopilot, bo postać taką wiedzę ma (Eryk +). Poza tym przynajmniej w życiu rozróżniam wypytywanie o coś, rozpytywanie ogólne i plotkowanie. To zupełnie różne czynności. Oczywiście jak ktoś odpowiednio dobrze wypytuje to może przyimitować plotkowanie...
 
Anonim jest offline