Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2016, 20:53   #45
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Kantyna
- Ej to fajnie się składa bo ja też, dopiero trzeci tydzień, ciężko się przyzwyczaić to tego całego.... no wiesz. - mężczyzna rzucił spojrzeniem dookoła.
- Jestem Zigmars - facet wyszarpał benzynówkę z kieszeni by odpalić fajkę kobiecie - miło cię poznać Mara.

***

Gabinet Holla
Mężczyzna Przystanął przy pustym krześle i zacisnął dłonie na oparciu.
- Pani Andruchowycz. Lokalni starsi dali w dość wymowny sposób do zrozumienia, iż nie mają zamiaru współpracować z organizacją Pani ojca. Pan Andruchowycz nawiązał współpracę z Grupą Brzeską i to dzięki temu posiadamy w ogóle jakieś potwierdzone dane na temat tych zaawansowanych stanów istnienia.

Holl pokręcił głową:
- W Erekanie nie ma nic do zrozumienia, to tak jak mówiłem, forma ataku, bezsensowny bełkot. Te niby słowa nie trzymają się żadnego schematu gramatycznego.

- Ma Pani internet w swojej kwaterze, wystarczy się podłączyć, mam gdzieś kabel jeśli Pani potrzebuje.

- Wszyscy zainfekowani szczepem Pana Andruchowicza, starsi z Brześcia - kiedy znajdują się w mieście, oraz… Pani.

- To jest bardzo rozsądna teoria, te zdolności rodziły się przecież w świadomych umysłach nosicieli przez ostatnie dziesiątki tysięcy lat. Pewne jest jedynie, że im nosiciel starszy, tym więcej takich zdolności posiada i są one bardziej spektakularne. Nikt ze szczepu Czerwonego Cara nie dysponuje czymś takim jak” znikanie”. Jednak zwiększenie siły, szybkości czy refleksu, można uzyskać już po kilku miesiącach lub przy częstym dożywianiu Dary - co oczywiście nie jest tu dozwolone.

- Jedyny sposób to ćwiczyć, tak jak powiedziałem, poprawienie fizycznej sprawności przychodzi dość łatwo. Jeśli to panią interesuje zachęcam do skorzystania z naszej sali treningowej.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline