Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-05-2007, 22:14   #22
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Madzia

Siedziałam wygodzie zajęta lektórą "Kobiety z Wydm", popijałam lemoniadę.Od czytania tej książki potwornie chciało mi się pić.Kiedy nagle z pomiędzy kartek wyleciała mała Cincindela i usiada na moim nosie.Kichnęłam Psiku ,potarłam nos.Już małam zamiar wrócić do książki,kiedy mój wzrok zatrzymał się na obcej dziewczynie,sprawiała wrażenie zdezorientowanej i zagubionej.
Rozglądała się w koło wyraźnie czegos szukając, zmysł superbohaterki podpowiedał mi,ze to może być moja nowa klientka.Pierwsza klientka, bo prace bohaterki do wynajęia pojęłam dopiero dwa dni temu.Skusiło mnie gołoszenie w kolorowej gazecie: "Pilnie poszukiwana osoba na stanowisko bohatera-pogromcy zła i wszelkiego występku! Wymagane kfalifikacje: odwga, spryt, nieposzlakowana opinia, dobra prezencj w obcisłych rajstopach.Dzwonic pod numer 367492567 prosic panią Zdzisię"Pani Zdzisia okazała się przemiłą osobą, roztoczyła przede mną wspaniałą wizję mojej przyszłej kariery.

-Kiedy ukończysz pomyslnie swoje pierwsze zadanie dostaniesz wspaniały, niepowtarzalny strój superbohatera na który składaja się: wygodne, przewiewne,maskujace zbęne kilogramy rajstopy,niezykle gustowne i troszke frywolne majteczki(tu mrugnęła znacząco), dwustronną, impregnowaną,odlotową pelerynkę oraz niesamowite nakrycie głowy.Jakie zależy od tego co będzie na stanie w magazynie.Jeśli będziesz sobie dobrze radzic, dostaniesz nawet swojego własnego śmiesznego i ciapowatego pomagiera.To zawsze podnosi rangę bohatera.-Pani Zdzisia kusiła.

Szybko podpisałam stosowne papiery, odebrałam kodeks superbohatera i wykaz złoczyców i szumowin wszelakich.Pełna optymizmu i nadziei czekałam na mojego pierwszego klienta i jeśli się nie mylę to właśnie ta nieznajoma nim będzie.Uśmiehnęłam się,szybko wrzuciłam książkę do mojej przepastnej czerwonej torby,idealnie pasującej do moich małych czerwonych bucików i raźnym krokiem podeszłam do nieznajomej.

-Przepraszam bardzo,mam nadzieję,że się nie narzucam?Ale wyglądasz jak byś czegoś szukała, może potrzebujesz pomocy?Niesienie pomocy potrzebującym to moja specjalność!-uśmiecham się zachęcająco.

-Mam tu gdzies wizytówkę-grzebie w wielkiej torbie-o jest "Pomoc hydrauliczna-wodnik szuwarek" to nie ta,czekaj "Sztuczne szczęki do wynajęia - Kasperski Dracula & syn" to tez nie, O jest "Oczytana Madzia-superbohater na Twoją kieszeń"
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 28-05-2007 o 23:37.
MigdaelETher jest offline