Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2016, 15:43   #39
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Chociażby w tym miejscu, że teraz zaczynacie mnie prześladować. Najpierw dostałem ostrzeżenie od Miry, bo Ulli mnie ciągle pomawia i prowokuje odnośnie sprawy sprzed trzech miesięcy.
Teraz Kerm usuwa mi notkę wystawioną Layli, bo rzekomo jest wyładowywaniem frustracji, a to była zwykła opinia.
Z tego wynika, że można tutaj wyrażać o kimś albo pochlebną opinię, albo nie można, bo ci ją usuną. Wyzywać innych i łamać regulamin mogą tylko wybrani z tego klubu dla jedynych, prawdziwych i najlepszych, którzy w innych graczach z innych for nie widzą ludzi o podobnych zainteresowaniach, tylko konkurencję.

Fajnie, że naskarzyliście do administracji, że wyraziłem swoje zdanie o zachowaniu Layli. I już powody żeby usuną, bo Kerm sobie coś uroił, wiadomo że pretekst. Akurat on wie że ja wyładowywałem frustrację, bo mi siedzi w głowie.

Więc sens dyskusji w takim wypadku jest zbędny. Zwykła chamówa i nic poza tym.

Jakie to jest żałosne...

Cytat:
Przejrzyj przykładowo jednolinijkowce Anonima - tam padają często suche deklaracje typu "moja próbuje zrobić to o i to, a jak się nie uda to tamto i siamto" i nikt nie ma o to żadnych pretensji. U Clutterbane'a posty z reguły są bardziej rozbudowane i wysmakowane literacko, ale podobnie - nikt tam tego nie wymaga, samo wychodzi. Można by jeszcze wiele innych przykładów podawać.
Wręcz przeciwnie, wymagają tego i jeśli twoje posty są nieliterackie, to być może ci o tym nie wspomną, ale do następnej sesji u tej osoby już się nie dostaniesz. I nie powie ci tego w twarz, tylko uda, że przegrałeś konkurs kart albo coś...

Layla mnie tak załatwiła, a potem jeszcze chamsko zbyła na PW i po prostu olała, a za opisanie tego i wystawienie jej nagannej notki Kerm ją skasował, bo się jej koledzy poskarżyli, którzy weszli do sesji po znajomości.

Anonim prowadzi chyba wyjątkowo, jak widzę. W ogóle inaczej podchodzi do sesji, bardziej na luzie?
 

Ostatnio edytowane przez Eryk : 16-09-2016 o 15:50.
Eryk jest offline