Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2016, 12:51   #11
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
W moim przypadku będzie powrót po długiej przerwie. Mam nadzieję że w końcu udany, bo co chcę wrócić ostatnio, to życie weryfikuje plany. Już chyba z 2 lata nie grałem w RPG. Trzeba coś z tym zrobić. Pomożecie towarzysze i towarzyszki?
No to zaczynamy koncert życzeń:
- Wiedźmin (storytelling lub system rpg) dla początkujących kompletnie bo nie miałem styczności z systemem od dawien dawna.
- Mag/Wampir Mroczne Wieki/Maskarada. Requim możliwy też. Nigdy nie grałem i przyznam chcę spróbować jak się w to gra. Ale też jak patrzę na sesje w tym systemie odstraszają mnie długie posty. Coś dla początkujących, gdzie nie ważne będzie długość postów.
- Cyberpunk, też początkujący, bo nie próbowałem nigdy.
- Klimat Wikingów. WIem że jest jedna sesja w Wampira w tych klimatach, ale chodzi mi o sesje poza WoD. Początkujący. Niekoniecznie znający realia na poziomie absolwenta historii skandynawii

EDIT:
- Planescape dla początkujących. Który nie miał do czynienia nigdy z settingiem, poza przygodą z grą komputerową.
- Legenda 5 kręgów. Sesja warsztatowa
 

Ostatnio edytowane przez RyldArgith : 30-11-2016 o 20:52.
RyldArgith jest offline