Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2016, 14:38   #46
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Kantyna

- O – zdziwiła się uprzejmie Tamara – I jak mijają te trzy tygodnie? Czujesz się jakoś inaczej? Lepiej? Gorzej? – uśmiechnęła się lekko i zachęcająco do zwierzeń. – Ja jestem tutaj od dzisiaj i czuje się zupełnie zagubiona... Jakieś porady? – założyła nogę na nogę i przysunęła lekko w kierunku Zigmarsa.

Gabinet

- Pozostali starsi nie chcą współpracować ze względu na różnicę szczepów wirusów czy z powodu innych kwestii? – zaciekawiła się blondynka nie próbując korygować przeświadczenia lekarza na temat Erakany.
- Kabel by się przydał, dziękuję. Co z możliwością wyjścia na zewnątrz? Mam uzyskać jakąś kartę?
- Ze szczepu Czerwonego Cara nie, Grupa Brzeska owszem
– Mara rzuciła jakby w roztargnieniu w reakcji na informację o „znikaniu” – Z jakiego szczepu wirusa jest ta grupa? I jak często odbywa się karmienie Dary? Chodzi mi o średnie okresy... co kilka tygodni? Dni?
- Na sale treningowe konieczne są jakieś przepustki?
– spytała na wspomnienie komitetu powitalnego spotkanego niedawno.
 
corax jest offline