Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2016, 00:35   #37
Avitto
Dział Fantasy
 
Reputacja: 1 Avitto ma wyłączoną reputację

- Można wiedzieć o co ich oskarżono? Bojar nie kazał by chyba w każdej wiosce takiego wizerunku zostawiać za jakieś nieznaczone przewinienia? Zresztą widać że komuś zbytni ten wizerunek się nie spodobał, biorąc ślady plwociny na nim.
- Można, Wielebny. Ta gęba zakazana na karcie to Myszko Krwawa Szyja, trzyma bandę banitów w ryzach. Obwiniony jest w szczególności za kradzieże i ten, sabotaż. Chłopów bijał ze swoją bandą i spichlerze opróżniał całą ubiegłą zimę. I na ludzi podróżujących dybał. Także rabunki też. Naplute to też ledwo co, najdalej dziś rankiem, bo glut się trzyma. O, Fred idzie.


Colonski faktycznie szedł, dodatkowo taszcząc kolejne zwłoki. Zaraz też podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przyczyn zgonu młodego mężczyzny. Pomimo jaskrawych słów ciężko było się z nim nie zgodzić. Rumień na plecach zajmował powierzchnię całej dłoni i widocznie się rozwinął. Trzy otwory po ugryzieniu o średnicy małego palca każdy wypełnione były szarozieloną skrzepliną. Jak wielkim laikiem by nie być, jakiś jad. Pozostało pytanie jakie stworzenie mogłoby zostawić tak dużą ranę?
- Więcej trupów nie mogli narobić?
- Łiii, dobrze, że jest po żniwach. Tydzień wstecz a na tej dwukółce to by się nie pomieścili. Po robocie na farmie został gospodarz z dzieciami i pociotkiem. Wychodzi, że wszystkich mamy. -
Asyłbiek nagle posmutniał. - Kuuuurwa. Cały wieczór psu w dupę będzie, tyle kopania. A potem pewnie przepatrywanie okolicy ze dwa dni z debilami z milicji. Ja jebię. - Połowa dnia była za nimi, od ciał zalatywało rozpoczętym rozkładem. - To mi psia mać nie pasuje, ci tutaj zginęli najwcześniej wczoraj wieczór a ktoś tu musiał rano być, skoro na podobiznę Myszki nacharał.

- Ładujmy go i spadajmy czym prędzej. Noc się zbliża. -
Wasyl dorzucił bezwładnego młodzieńca na wóz do reszty rodziny.
- Do nocy jeszcze kawał, ale nie mam zamiaru organizować trupich wycieczek. Zdążymy ich jeszcze dziś pochować, Wielebny?

Test plotkowania
Adelmus (49+10=59): 03 udany
Test oceny
Adelmus (49): 44 udany


 
Avitto jest offline