Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2016, 10:49   #244
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
- Do wszystkich siedmiu Teraliońskich szczelin ziemskich, czy my nigdzie nie możemy po prostu usiąść, zjeść i normalnie przespać nocy... Ktoś jest chętny by brać na blachy te oto bestie? Jeśli oni odpowiedzialni są za ogień w mieści to nie chce mi się wierzyć by było ich tak mało. Raczej przy źródle dymu znajdziemy jeszcze kilka takich grup...

Krasnolud wyraźnie starał się wypatrzeć coś więcej lecz nigdy nie był sokołem spostrzegawczości.

- Tchórzem mnie nazwać nie można, lecz głupi też nie jestem by pchać się na pewną śmierć. Mieliśmy plan by uzupełnić zapasy i ruszyć dalej w stronę portu. Tutaj raczej nic nie zdziałamy a i w nic się nie zaopatrzymy. Także moim zdaniem powinniśmy to obejść, udać się dalej w stronę portu i ewentualnie ostrzec każdego cośmy widzieli by byli gotowi.
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline