Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2016, 19:52   #47
Amon
 
Amon's Avatar
 
Reputacja: 1 Amon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputacjęAmon ma wspaniałą reputację
Kantyna
Zigmars był młodym mężczyzną, toteż ruch nóg Tamary nie został pominięty przez jego zmysł wzroku.
- Mów mi Zigi. Jest ok, trochę dziko, że w czasie tego okresu prawie w ogóle nie spałem i nie wiele jadłem. Za tydzień dostanę swój zastrzyk, kolega z działu handlowego pokaże mi wtedy jak zapuścić brodę. Na inicjację ubrałem się jak na rozmowę kwalifikacyjną, skąd mogłem wiedzieć, że zarost nigdy nie odrośnie - uśmiechnął się.
- Porady, hmm… nie przejmuj się tym brakiem łazienek, raczej nie są potrzebne, mój kołnierzyk jest biały niezależnie jak długo go noszę koszulę.

- Aha i podobno lepiej nie zaczepiać tych co mieszkają tam w dolnym korytarzu.


***

Gabinet
- Nie mam pojęcia, nikt nam takich rzeczy nie mówi.

Holl otworzył szufladę w swoim biurku i po chwili wyciągnął kabel usb. Podał go kobiecie po czym usiadł na na powrót w swoim fotelu.
- Pani Andruchowycz… - Holl złączył dłonie w piramidkę. - stąd się tak po prostu nie wychodzi. Nie jestem w żadnym razie wtajemniczony, ale mogę jedynie życzyć Pani, wykonywania swoich obowiązków jak najlepiej.

- Z ich włosów wiemy na pewno, iż każdy z nich jest nosicielem innego szczepu. Każdy z nich został też zainfekowany bardzo dawno temu i mówię tu w niektórych przypadkach nawet o ponad stu latach. Może się Pani jak najbardziej czuć wyróżniona, ze mną na przykład, Pani Czerska nigdy nie zamieniła nawet słowa. - w głosie Holla była pewna irytacja.

- W moim przypadku, jak i większości nosicieli, cztery tygodnie. około trzydzieści procent przyjmuje co trzy tygodnie. W Pani przypadku, podejrzewam iż będzie to jakiś tydzień może dwa. To oczywiście zależy od aktywności jednostki.

- Co do przepustki, myślę, że jestem w stanie dodać dla Pani autoryzację, dziwne, że jej Pani nie ma
- mężczyzna wystukał coś na klawiaturze - Gotowe.
 
__________________
Our obstacles are severe, but they are known to us.
Amon jest offline