Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2016, 20:49   #19
Rodriguez
 
Rodriguez's Avatar
 
Reputacja: 1 Rodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputacjęRodriguez ma wspaniałą reputację
- Została w drakenborskiej zbrojowni. Jak już wspomniałem, raczej nie nadaje się do użytku, chyba że zamierzasz nią straszyć przygodnych kmieci – Artur uśmiechnął się półgębkiem – naprawa zajmie sporo czasu, a na to nie możemy sobie pozwolić – mówiąc to, wymienił porozumiewawcze spojrzenia z Aryanem. Chłopak nieśmiało spuścił głowę, unikając Twojego wzroku.
- Swoją drogą – podjął van der Grief – Twój stary sprzęt wygląda, jakbyś wydarła go smokowi z paszczy. Musiałaś stoczyć w nim nielichą batalię... w każdym razie – wziął do ręki tajemniczy pakunek – mam tu coś, co powinno godnie zastąpić Twoją starą broń.

Mężczyzna rozwiązał rzemyk i Twoim oczom ukazała się para mieczy.
- Stalowy i srebrny. Pierwszy wykuty na moje osobiste zlecenie przez najlepszego novigradzkiego kowala, drugi to ponoć autentyczna wiedźmińska brzytwa.
Ostrza prezentowały się wyśmienicie – stalowe, o surowym kształcie i prostym jelcu oraz srebrne, z charakterystyczną głowicą w kształcie gryfiego pyska.
- Wypróbuj – zachęcił Artur, wręczając Ci zawiniątko. Miecze sprawiały wrażenie naturalnego przedłużenia Twoich ramion. Były świetnie wyważone i doskonale leżały w dłoni.


 
Rodriguez jest offline