Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2016, 22:11   #24
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka


- Przeczytałem rekrutę. Ale mam parę pytań

1 - Czy skala/moc mocy psionicznych (2+1) jest zrównoważona czy niekoniecznie? Czyli jak jest ta skala mocy 1 - 4 to jest na wszystkie trzy taka sama czy indywidualna dla każej z trzech?

2 - Czy jako moc może być psychomanipulacja? Chodzi mi głównie o wzbudzanie lęku/strachu czy w ludziach czy zwierzętach. Przeszłoby takie coś? A druga moc jaka mi chodzi po głowie to wykrywanie/wyczuwanie różnego rodzaju promieniowania. I tu głównie pod względem wyczuwania skażeń, nadajników radiowych czy metali. Pierwszą moc bym widział i jakiegoś Dredd'a a drugą u jakiegoś szwendacza.

3 - Co z innymi umsami? Gadka, walka, skradanie, prowadzenie pojazdów itd. Taki tam erpegowy standard. Jak to by się rozwiązywało w sesji? Bo w zgłoszeniu KP nie widzę nic takiego.

4 - Co ze sprzętem? Ile się tego zachowało do naszych czasów w grze? Widze scenkę ze śmigłowcem. To wyjątek czy standard? Jak to wygląda u BG? Jakiś samochód, motur, spluwa, noktowizor, laptop, latarka, baterie, ammo, paliwo?

5 - Czyli jest ok 10 lat po wybuchu wojny? To w takim razie powiedzmy taki 30-stolatek pamięta całkiem sporo z dawnych czasów? Czy jakoś inaczej to wygląda w grze?

6 - Jak duży zapas Lekarstwa można dostać by zabrać ze sobą? Tak patrząc pod kątem autonomii i zasięgu podróży poza osadę.

7 - Jak daleko jest między tymi dwoma miastami? Między Edenem a Dziećmi?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 21-09-2016 o 22:23.
Pipboy79 jest offline