Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2016, 12:41   #26
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie rozumiem pytania. Jakie 2+1? Możesz wyjaśnić?
- Jasne Napisałaś tam parę postów powyżej coś takiego:


Cytat:
Czyli każdy ma jakiś stopień telekinezy i telepatii (choć nie działa ona na psioników, ale tylko na zwykłych ludzi) + specjal.
- Czyli każdy ma dwie moce tele jako bazowe stąd te moje 2 i jedną jako specyficzną czyli stąd te moje 1. I teraz chciałbym wiedzieć jak jest ze skalą tych mocy. Czyli coś jak z poziomem umsa w takich RPG z cyferkami Czy jak się ma powiedzmy moc na 2 to wszystkie te trzy moce na 2 czy można mieć np. na 1, 2 i 3. Nie przepadam za psioniką i psionikami zwłaszcze taką klasyczną więc pierwsze dwie co mają wszyscy w ogóle mnie nie interesują. No trzeba mieć to wezmę. Ale na swoją moc to chciałbym być w niej specowy to już bym dumał pewnie ku wyższym wartościom



Cytat:
Oba pomysły no problemo.
- To trochę szkoda Bo teraz mam nad czym dumać który z nich No ale fajno, że takie coś by pasiło do sesji


Cytat:
To nie Neuro, tylko storytelling. :P
Wszystko zależy od Twojego wyczucia i argumentacji, dlaczego coś tam Twoja postać powinna mieć i skąd to wzięła.
- Jeah! Mikołaj przyjechał rozdał prezenty i mega PD-ki! Aalee będę czit za czitem wciskał



Cytat:
Od wybuchu 11 dokładnie. Tak, jak najbardziej. Świata sprzed wojny nie opisywałam, bo jest to nasz świat współczesny.
- Ok, dzięki za wyjaśnienie.



Cytat:
Zależy od tego jak ważna jest misja. Generalnie Lekarstwo jest na wagę złota - cenniejsze niż woda, niemniej taki Marco ma nim zawsze wypchane kieszenie po brzegi i może rozdawać wedle woli (choć zwykle rozdaje tylko za zasługi lub dobry seks).
- A właściwie jaką formę ma ten specyfik? Blety, zastrzyki, syrop, skręty, proch?

- To jak to takie płynne to w takim razie jaki jest standard? Na jak długo można mieć zapas leków tak bez żadnych specjalnych misji?

- I Marco rozdaje prochy za bzykanie? Hmm... Jesteś złośliwa wiesz? Nie mogłaś leminga od prochów zrobiją z jakiejś foczki? To by się ogarnęło dwa w jednym i pożytek i przyjemność... A tak od początku pod górkę... Trzeba znaleźć jakąś foczkę, poknuć z nią jak załatwić Marco by kicnęła na jego fuchę no i dopiero by było prawilnie jak dża przykazał



Cytat:
W linii prostej (śmigłowiec) jakieś 550km, ale w miarę przejezdnymi drogami nawet 800km (z czego pierwszych 100 w obrębie pasm górskich, więc ciężkie warunki podróży).
- Sporawo. Coś jak z gór nad Bałtyk. Czyli bez bryki to cinszko.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline