Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-05-2007, 18:06   #24
MigdaelETher
 
MigdaelETher's Avatar
 
Reputacja: 1 MigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwuMigdaelETher jest godny podziwu
Madzia

-Achhmmm- od chrząknęłam i przysiadłam się obok.

-A o jaką to książkę chodzi i w jaki sposób miała bym Ci pomóc ją zdobyć?Może potrzebujesz kogoś kto poprowadzi Cię na zachód i zadba o Twoje bezpieczeństwo? -wypytywałam nieznajomą.

-Moje honorarium, poczekaj...-ponownie grzebię w mojej przepastnej torbie i wyciągam opasłe tomiszcze "Cennik usług bohaterskich oraz wyczynów heroicznych z uwzględnieniem podatku Volt"

Rozkładam go na kolanach i wertuje, Psiku, kicham. To już drugi raz dzisiaj.Jak to szło: Raz sie kicha na kielicha, dwa na picie,trzy na...Zostawmy te rozważania na później. Wróciłam do wertowania cennika.

-A więc tak poszukiwania-dwa grosze za dzień poszukiwań,teraz zobaczmy... o jest, cenę modyfikujemy w zależności od szukanego przedmiotu, czekaj...koń, koza...o jest książka, to dodatkowo cztery grosze od strony. Hmm koń wychodzi taniej dwa grosze od nogi. Na pewno nie chcesz poszukać jakiegoś konia? Wyszło by taniej.

Widząc dezaprobatę na twarzy klientki dokonuje dalszych obliczeń.

-Teraz taksa pogodowa-zadzieram głowę w górę i patrzę w niebo-taaa jest kilka chmurek za to dodatkowo 5 groszy od chmury. Albo czekaj zrobimy inaczej,znaj moje dobre serce.Widzę że z Ciebie miła dziewczyna to policzę jak za słoneczną pogodę, czyli marne dziesięć groszy.-szturcham Nike porozumiewawczo w bok.

-To by było na tyle, jesteś zainteresowana?Mogę dorzucić jeszcze kupon rabatowy na syberyjski masaż u niedźwiedzia Borysa,jest świetny,kiedy ostatnio coś mi weszło w kark...ale ja gadatliwa jestem.Twarda z Ciebie negocjatorka.Dobra dorzucę jeszcze gratisowe rajstopy z najnowszej kolekcji dla superbohaterów i to świecące coś...ale nie wiem do czego to służy-wyciągam kolejno gadżety z torby i zasypuje niemi dziewczynę.

-I jeszcze 10% zniżki moje kolejne usługi. To jak umowa stoi?Możemy zaczynać, tylko powiedz czego dokładnie poszukujemy?
 

Ostatnio edytowane przez MigdaelETher : 18-05-2007 o 18:12.
MigdaelETher jest offline