Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2016, 08:45   #31
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Talking

Smiechlem teraz o 2:15 walic posta, widze mocno sie emocjonujesz sie tematem

Sluchaj koleszko nie obchodzi mnie co, gdzie i pod czym trzymasz i oszczedz mi takich informacji. Bo twoje prywatne perwersje nikogo tu nie obchodza.

Po drugie bede pisac co chce i gdzie mi sie zywnie podoba, a tobie robaczku nic do tego.

W jednej ksiazek zrobili linie kolejowa miedzy karakami i solidny pociag rozumiem znaczy teraz mozemy stawiac PKP i ciagnac przez cale imperium do gor srodka stamtad do gor szarych konczac na gorach czarnych.
Takich " nowinek w roznych ksiazkach znajdziesz na peczki"


Jak juz mowilem dla mnie z krasnoludow mozesz sobie robic i driady z sapka.
Uprawiac powergaming ladujac Zteka w pelna plyte dac mu armate pod pache, smocze skrzydla i zrobic z niego wyznawce Oriona.

Mozesz nawet dac im rower pod zadek, no bo jak jest zyrokopter to rower tym bardziej moze byc.

Kontynuacje mozesz jedynie pisac by poprawic sobie nastroj, podbudowac ego bo nawet jej nie zamierzam czytac i nie spodziewaj sie kolejnych odpowiedzi.

Rozumiem, że temat dość kontrowersyjny i emocjonujący dla fanów WH, ale starajcie się unikać wycieczek osobistych dla dobra dyskusji.
//Warlock
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez Warlock : 25-09-2016 o 12:27.
PanDwarf jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem