Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2016, 14:11   #13
Pliman
 
Pliman's Avatar
 
Reputacja: 1 Pliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputacjęPliman ma wspaniałą reputację
A więc Gilgo też nie żyje... Zostałem sam. Sam jak cholerny palec... Mój brat..., marudny, zrzędliwy, denerwujący... mój kochany braciszek..." Z oczu Grigera pociekły łzy. Przebył taki szmat drogi, niemal znalazł brata. Niemal. "Dlaczego nie przybyłem dzień wcześniej. Czemu przed tygodniem zrobiłem sobie przerwę w podróży? Czemu!? Uratowałbym go. Gilgo, co cię poniosło? Czemu mi to zrobiłeś!" Gnom był zrozpaczony, siedział w kącie i rozmyślał o bracie, o swoim losie i... o nazwisku Blax, które już tylko on mógł komuś przekazać. Jednak jego logiczny umysł powoli przebijał się przez płaszcz rozpaczy. "Uciec. Tylko to się teraz liczy." Te słowa powtarzał sobie w myślach. "Potem pomyślę o przyszłości i... być może zemście".
Gdy w celi zapanowało poruszenie, związane z nieoczekiwanym uwolnieniem się kilku ze współtowarzyszy niedoli Griger wyprężył się i spojrzał na Tupika. Nie mówił nic. Jego mina mówiła wszystko - rozkuj mnie!
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Pliman : 25-09-2016 o 15:13.
Pliman jest offline