Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-09-2016, 19:42   #36
kinkubus
 
kinkubus's Avatar
 
Reputacja: 1 kinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputacjękinkubus ma wspaniałą reputację
Mnie się zawsze wydawało, że zabójcy z rudymi irokezami i gołą klatą to po prostu element estetyczny bitewniaka. Tak samo, jak łowcy czarownic to charakterystyczni kolesie w kapeluszach z mieczem i pistoletem, a na bank w oficjalnych materiałach przewinął się niejeden który w ogóle się tego wzorca nie trzyma. To wygląda bardziej na oznaczenie figurek konkretnym, rozpoznawalnym modelem, niżeli ujednolicenie fabularne, no bo wygodniej jest zerknąć na stół i od razu widzieć, że gdzieś stoi oddział zabójców, a nie dopytywać się przeciwnika "co to jest za jednostka i dlaczego co drugi jest inny?".

Te profesje (zabójca i łowca czarownic) zostały żywcem wyjęte z bitewniaka, owszem, zostały nawet przedstawione na ilustracjach jak z bitewniaka, żeby bardziej przypodobać się fanom... bitewniaka, którzy są potencjalnym klientem systemu fabularnego. Zresztą, wersji Spider-Mana też jest więcej, niż jedna, a jak myślimy o nim, to co przychodzi nam na myśl? No gość w czerwono-niebieskim spandexie.

Ostatecznie jednak, zabawa. Ktoś ma pomysł na "nietypowego" krasnoludzkiego zabójcę? Ok, dlaczego nie? Skoro oficjalne materiały przedstawiają wyjątki, to dlaczego gracz, tworząc bohatera historii, miałby się ograniczać? Dla mnie krasnolud przedstawiony w poście Leoncoeura jest fantastyczny, świetna postać zarówno dla gracza jak i niezależna. Kurde, mam ochotę ukraść ten pomysł

Jak bardzo lubię Warhammera, tak grając w niego przez lata zgwałciłam ze znajomymi ten system na tyle różnych sposobów, że jeden miś do oznaczania "gdzie Cię dotykała kinkubus" by nie wystarczył
 
kinkubus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem