Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2016, 07:49   #32
Tom Atos
 
Tom Atos's Avatar
 
Reputacja: 1 Tom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputacjęTom Atos ma wspaniałą reputację
Sytuacja może i była nieco zaskakująca, ale na szczęście Marko przygotował sobie wcześniej wymówkę. Po za tym postanowił zagrać vabank.
- Wybacz Lotharku i wy piękne panie, ale pochodzę z kraju, gdzie nie uświadczysz tak siarczystych mrozów i zastanawiałem się, czy aby nie macie takiego metalowego termoforu? Albo chociaż dodatkowych kocy, no i tak po znajomości, może któraś z miłych pań wskazałaby mi kwaterę, gdzie nie ma przeciągów? Byłbym wielce zobowiązany.

Uśmiechnął się czarująco poklepując czule sakiewkę. Miał tylko nadzieję, że gospodarzowi nie przyjdzie do głowy samemu udzielić mu pomocy.
- Aaaa…. Tak przy okazji. O coś miałem zapytać? Co to było?
Marko potarł czoło zastanawiając się, co też go zaniepokoiło.
- A tak. W sali było jakiś dwóch zbrojnych, ale nie widziałem, żeby wchodzili na górę, ani żeby wychodzili na zewnątrz. Nie wiecie aby gdzie się podziali? Takie skrzywienie zawodowe. Lubię wiedzieć, gdzie są ludzie przy mieczu, żeby spokojnie spać.

Rozłożył ręce w geście oznaczającym, że taki już jest i nic na to nie poradzi.
 

Ostatnio edytowane przez Tom Atos : 26-09-2016 o 12:38. Powód: To co zwykle.
Tom Atos jest offline