Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2016, 16:40   #207
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Edgar przez kilka dłuższych chwil się nie odzywał, tylko nienawistnie patrzył na tego przeklętego sztukmistrza z umalowanym pyskiem. Nie obchodziło go w tej chwili, co grasowało po domu, ważne było to, że po wydostaniu się z tej cholernej nocnej mary, nawet podnieść dupy nie może bez słuchania czyichś pretensji do siebie i wyimaginowanych oskarżeń o chuj wie co.
- Zamknij pysk, czubie pierdolony! - podniósł się na nogi, niemożebnie wkurwiony i poczerwieniały jak pomidor. - Byłeś tam ze mną i Edytą, kiedy wszyscy zaczęli wariować i atakować się nawzajem. Nie wiem, jak wróciłeś do naszego świata, ale twoje wspomnienia zostały w tym cholernym limbo razem z naszymi i wiem, że zaprzedałeś się Mrocznym Potęgom, skurwysynu! Może to naprawdę ty, i to wystarczyłoby każdemu, żeby rozłupać ci czaszkę. Ale co jeśli to nie ty, jeśli prawdziwy Awerroes zmarł, a jego miejsce zastąpił upiór? Co jeśli ten stwór zmieniający się w ludzi to ty?

Zawahał się i zerknął na Kirstin. Rzucił szybko: - Nie wiem, jaki dowód mógłbym wam dać. To ja, choć nie wyglądam tak ślicznie jak zwykle.
 
Fyrskar jest offline