Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2016, 16:57   #38
Googolplex
 
Googolplex's Avatar
 
Reputacja: 1 Googolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputacjęGoogolplex ma wspaniałą reputację
Jako człek nieobeznany z systemem (raptem kilka sesji wiele lat temu rozegrałem), chcę was zapytać o jedną rzecz.

Ten cały zabójca to ma fajne plusy mechaniczne?

Bo tak czytam i czytam i wychodzi mi, że bycie zabójcą to dolepianie swej postaci łatki "[dowolny mocny wulgaryzm jakiego używają krasnoludy] bez honoru". Zastanawia mnie więc dlaczego ktoś w ogóle tego pragnie. I doszedłem do wniosku, że musi pewnie chodzić o coś czego nie widać na pierwszy rzut oka a więc o premie mechaniczne.

No bo jeśli nie to taki Wiadro z jego utratą pamięci mógłby być po prostu zwykłym szaleńcem czy czymkolwiek innym i nikogo by to nie bulwersowało.

I tak skończyłem czytanie na 3 stronie bo argumenty zaczęły się powtarzać (znaczy "jesteś betonem", "tradycja, przodkowie, tradycja, bogowie, tradycja"). Więc jeśli coś mnie ominęło to bardzo przepraszam, że się do tego nie odnoszę. Interesuje mnie tak naprawdę tylko odpowiedź na to pytanie które zadałem wyżej. Nawet je pogrubiłem by nikt wątpliwości nie miał, że jest najważniejsze w tej wypowiedzi i w sumie reszta jest bez znaczenia bo to tylko takie tam moje bredzenie pod nosem.
 
Googolplex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem