Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-09-2016, 17:56   #209
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
- Edyta nie żyje - wzruszył ramionami i zdecydował się na szczerość. - Zabiłem ją w tamtej wizji, bo tylko to mogło pozwolić mi na opuszczenie tamtego miejsca. Zanim mnie tu przerzuciło, pamiętam, że najpierw wrzuciłem ją do studni w tej sennej marze, a potem zobaczyłem, że w prawdziwym świecie ktoś powiesił ją na zewnątrz. Raczej nie ja, ale kto wie. Natomiast ty, śmierdzielu, nie ustosunkowałeś się do moich słów. Jesteś sługą Mrocznych Potęg, powiedział mi o tym twór twoich własnych wspomnień. Nie zamierzam stać w jednym pomieszczeniu z żywym bluźniercą, na Sigmara! - wstał i solidnie już podjudzony przez czarnoksiężnika, wykonał krok w przód, chcąc ruszyć w jego stronę i nadszczerbić mu mieczem łeb.
 
Fyrskar jest offline