Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-09-2016, 22:53   #218
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
- Ja kultystą Chaosu? Haha! Powiedział człowiek, który teleportował się tu z pomocą bluźnierczej magii Podróżnika!

Należało spieprzać. Walka nigdy nie była domeną Awerroesa, ucieczka przeciwnie. Próbował więc wciąż zagadywać Edgara, by móc znaleźć jakąś drogę ucieczki. I znalazł. Począł zbliżać się do jednego z magicznych kręgów.

- Czy ty siebie słyszysz? Przyśniło ci się coś o mnie, a teraz próbujesz mnie zabić. Pewnie tak samo było z Edytą, paranoiku. Czekajcie no, aż wam gardła popodrzyna!

Korzystając z okazji kierował się niby przypadkiem ku jednemu z kręgów. Na wszelki wypadek dobył miecza.

- Śmiać mi się chce z ciebie, durniu. Wiedz, że jeśli spotka mnie dzisiaj śmierć, już się postaram by spotkała i taką kupę bezwartościowego gówna jak ty.

Mag wskoczy w krąg symboli, jeśli Edgar zaatakuje i nie zostanie przez nikogo powstrzymany. Awerroes wybierze najbliższy krąg lub ten, który wyda mu się najbezpieczniejszy. W wypadku braku teleportacji, będzie się bronił mieczem, unikał i próbował zadać sztych znienacka.
 
MrKroffin jest offline