Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-09-2016, 23:10   #5075
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Mike

- Dałem posta no ale przyznam, że czuję się dosć zagubiony w sytuacji... Więc tak:

1 - Marcusa i blondzi nie ma w okolicy Dwójki. Popraw jeśli się mylę. Ale jeśli nie ma to czy jakiś ich a właściwie jego trop da się złapać gdzie polazł? Znaczy zakładając, że się nie odezwie przez radio.

2 - Dwójka jak chyba dobrze rozumiem ma czyścić po Alfie teren. Czyli właściwie iśc jej śladem. Ok a wiemy gdzie idą Alfy? Na które piętro? I na którym mogą być w tej chwili czyli ile poziomów/metrów nas oddziela od nich?

3 - Słychać jakieś odgłosy walki? No z innych pięter, korytarzy czy co? Jakieś strzelaniny, wybuchy, wrzaski no coś w ten deseń. Bo w sumie chyba by mogło jakoś nakreslić gdzie są dwie pozostałe grupy.

4 - Ja coś źle załapałem czy Colson miał jakośtam nami dowodzić? I to chyba właśnie Dwójką. A coś go nie widzę od początku akcji no i teraz to do mnie właśnie dotarło Mamy się z nim gdzieś spiknąć czy on tylko jakoś przez radio nami zarządza czy jeszcze inaczej?

5 - Nie kumam co się stało z Angie. Bo post no wyglada jakby ją złapało, rzuciło, ochlapało no ale, że dalej wygląda jak Angie. A komentach coś jakby zmieniła formę. To jak w końcu jest?


---


- Ogólnie to w sumie co dalej to zależy od tego czy Marcus się znajdzie czy nie. Ale Dwójka miała czyścić teren po rajdzie Alf więc bym to próbował robić. Ale to właśnie oznaczałoby chyba, że mamy iść ich śladem a ja w tej chwili w ogóle nie mam pojęcia gdzie są te alfy i gdzie ten ślad prowadzi no ale może mój hiroł jest bardziej zorientowany
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline