Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2016, 14:12   #69
Morri
 
Morri's Avatar
 
Reputacja: 1 Morri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłośćMorri ma wspaniałą przyszłość
- Nie jestem pewna - odpowiedziała Aria, spoglądając na przyjaciółkę. - Wydaje mi się dość podejrzane, że Karl wygląda aż tak podobnie, jak przestępca. Tak, tak, ja wiem - uprzedziła potencjalne wtrącenie Zory. - Opis pasuje do wielu facetów, ale naprawdę ten mężczyzna z karczmy był skupiony na naszym pracodawcy, a raczej jego wyglądzie.
Zora przytaknęła skinięciem głowy.
- To prawda. Ale… co dalej z tym możemy teraz zrobić? Musimy dobrze uważać, by na pewno nie oszukał i nas pozostawiając bez zapłaty. - Czarnowłosa aż skrzywiła się na tą myśl.
Aria wzruszyła ramionami.
- No to co robimy? Ciągniemy go za język? Może przeszukamy dyskretnie rzeczy, jakie ma przy sobie, o ile nadarzy się taka okazja? I uważamy, rzecz jasna. To może być zbieg okoliczności, ale lepiej mieć się na baczności - zaproponowała, przepatrując krzaki, żeby Karl nie zaskoczył ich przy tej konwersacji.
 
__________________
"First in, last out."
Bridgeburners
Morri jest offline