Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-09-2016, 14:13   #70
Wila
 
Wila's Avatar
 
Reputacja: 1 Wila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputacjęWila ma wspaniałą reputację
- Myślę, że nasz największy problem w tej sytuacji to to, że inni mogą tak samo uznać Karla za tego poszukiwanego jegomościa… czy to prawda, czy nie. A to oznacza więcej kłopotów dla nas… i gdy przyjdzie nam walczyć o swojego klienta, pytanie, czy słusznie. Możemy spróbować pociągnąć go za język. To pewnie nic nie da. Niezależnie więc, czy to prawda czy nie, by uniknąć takich niepotrzebnych sytuacji przebrałabym go… albo coś. Możemy go na przykład ogolić na łyso… - Zora rozłożyła ręce. Sama nie miała pomysłów co z tym faktem zrobić, rzucała więc tymi które po prostu przyszły jej do głowy.
- Łysy będzie jeszcze bardziej podejrzany. Zasugerujmy zapuszczenie wąsów i brody. Doda mu to lat. - Zaproponowała Aria, licząc, że ta nieco mniej inwazyjna metoda zyska większą przychylność Karla.*
Zora wzruszyła ramionami.
- Za kobietę, też się nie da przebrać, co nie? - Uśmiechnęła się przy tym półgębkiem.*
Aria zmierzyła wzrokiem wychodzącego z krzaków Karla, poprawiającego sobie spodnie i parsknęła.
- Mam nadzieję, że tego akurat unikniemy.
Czarnowłosa przeniosła na mężczyznę rozbawione spojrzenie, a chociaż nie parsknęła śmiechem to wesoły uśmieszek i iskierki w oczach nie fatygowały się by szybko zniknąć nim jegomość zauważy jej wesoły nastrój.
 
__________________
To nie ja, to moja postać.
Wila jest offline