Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2016, 04:16   #90
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Pogoda była spoko, gnat był spoko, piwo było spoko. Ogólnie było całkiem fajnie.
Nawet pierdolony babochłop z bezpieki, którego dali mu na opiekuna zły nie był. Znaczy tfu, nie w tym sensie! W końcu to babochłop. Co z tego że wyglądał jak niczego sobie panienka.
Tfu i już.
- Słuchaj no - zaczął jak zwykle z klasą Młot do swojej opiekunki, która towarzyszyła mu na zakupach i której za szybko nie pozwolił odejść - Jesteś nawet w porządku jak na baboch... hermafrog... kurwa sama wiesz co! Masz browara... - Bix przysunął jej jeden ze swoich kufli i nawet sam zdmuchnął pianę - ...łyknij se, i pomóż mi ogarnąć dwie rzeczy. Pierwsza, to spluwa bez nabicia, co jest o tyle chujowe, jak statek bez paliwa. Ogarnij mi coś, może być cywilne gówno typu gazy, sklejacze, gumowy szrapnel i tym pododobne. Albo kurwa nawet race i fajerwerki. Bo widzisz, tak se umyśliłem dwa pasy z nabojami przez klatę, będę wyglądał kozacko!
Druga sprawa to to cholerstwo
- Bix podszedł do ekranu pacnął paluchem na konsolę poleceń głosowych i powiedział - Cofnij wizję minutę... kurwa, fonię też durna maszyno - Urządzenie nie złapało oczywiście synchronizacji między jednym a drugim dopóki Młot nie walnął kułakiem w górę. Najwyraźniej komendy manualne też telewizor przyjmował.
- Status, prestiż i kasa. Podoba mi się! Na co polujecie i jak się w to wkręcić? Aha, jest jeszcze trzecia rzecz, też cholernie ważna, ale wyleciała mi ze łba, co to było... A! Mam! Czy "Chujowe" to też u was bluzga?
 
__________________
Bez podpisu.

Ostatnio edytowane przez TomaszJ : 30-09-2016 o 04:18.
TomaszJ jest offline