Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2016, 12:47   #23
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Odnawiam niniejszy temat, gdyż sprawa wydaje się dosyć frapująca. Więcej: występująca stosunkowo często i właściwie niemal zawsze mająca wpływ na samą sesję. Pozytywny, albo negatywny. Wydaje mi się, że tak naprawdę wszystko zależy od osobowości gracza i tego, w jaki sposób lubi funkcjonować. Przecież normalnie także tak jest, że ktoś czuje się lepiej, jako część zgodnej drużyny, inny zaś jest klasycznym indywidualistą, który wszelkie laury woli zachowywać dla siebie, zaś czasem nawet potrafi, dyskretnie lub nie, kopnąć inną osobę, która mogłaby część owych laurów próbować przejąć. Podobna sytuacja jest podczas sesji. Nie lubię sesji, gdzie gracze rywalizują mocno ze sobą. Źle mi się wtedy gra, nie jest to dla mnie fajne, ani emocjonujące, a co za tym idzie rezygnuję z takich sesji, gdzie wątek rywalizacji bardzo się uwidacznia pomiędzy graczami. Nie zgadzam się z dobitnym określeniem, że walka przeciwko graczowi daje większą satysfakcję. Co kto lubi, jak zresztą wspomniał na początku Bielon. Wydaje mi się, że rzecz jest na tyle istotna, iż warto ją określać na początku podczas rekrutki. Chyba część GMów LastInnowych podziela wspomniane zdanie, ponieważ niejednokrotnie czytając rekrutke można dostrzec informacje, że GM dopuszcza pvp, lub wręcz zachęca do wzajemnej rywalizacji. Gdzie indziej zaś tłumi ją, choćby przez ograniczenie charakterów.
 
Kelly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem