Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-10-2016, 09:37   #33
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Kelly Zobacz post
Zgodzisz się chyba jednak Warlocku, że nie każdy lubi takie akcje oraz takie wewnętrzne walki. I że wobec tego warto robić to, co wielu GMów na LastInnie, czyli pisać w rekrutkach, że sesja na przykład stawia na PvP, albo że byłoby to mile widziane. Przyznaję, że lubię sesje współpracy i przypuszczam, że nie jestem jedynym.
Piszesz tak jakby było multum osób do rekrutacji i był jakiś wybór. Robię rekrutację i kto się trafi to gramy, im więcej warunków tym mniej zgłoszeń do sesji. A pamiętajmy, że wielkim warunkiem jest konwencja gry. Plus część osób prawdopodobnie jak widzi moją rekrutację to jedyne co ma ochotę napisać to jakiś wulgaryzm, więc i oni odpadają Dlatego staram się minimalizować umieszczanie warunków, czy tego typu informacji jak napisałeś. Inna sprawa, że bez mojego zachęcania i tak czasem pojawia się pvp - przecież nie będę zakazywał "nie możesz go zabić", bo niby czemu nie skoro grasz zabójcą? Albo Porywaczem Trupów?
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem