Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2016, 13:39   #43
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Wystarczy dać złym misję, przedstawić perspektywę nagrody, postawić większego złego przeciwko któremu należy się zjednoczyć żeby przeżyć, uczynić członkami hierarchicznej organizacji, która bezwzględnie eliminuje obłąkanych morderców lub zastosować milion innych chwytów.

Jeśli ktoś podchodzi do kwestii zła i dobra w ten sposób :

Jestem brudny, zły i brzydki więc zabijam każdego kto się nawinie, kradnę wszystko co jest w zasięgu mojej ręki nawet brudne gacie i puszczam bąki w zatłoczonym tramwaju bo tak trzeba.

albo

Jestem dobry, więc pląsam po kwietnej łące, wiję wianki i rozczulam się nad rozdeptaną mróweczka.

To jest to trochę dziecinne.

Życie i to które nazywamy realem i to growe jest skomplikowane, ludzie są skomplikowani. Nie ma nic złego, że staramy się oddać chociaż częściowo to w grach. Zły może ocalić niemowlę by wyszkolić go na swojego zastępcę zaś dobry ukraść bochenek chleba łamiąc przy tym nos sprzedawcy by tę sierotę nakarmić.

Edycja:
W grze sprowadzającej się do zabijania nie brałbym udziału ale zakazywanie tego szkodzi grze.
 
__________________
Zawsze zgadzać się z Clutterbane!

Ostatnio edytowane przez Ulli : 05-10-2016 o 14:42.
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem