Wątek: [Imaginica] ...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-05-2007, 21:47   #26
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Nika

-A więc tak poszukiwania-dwa grosze za dzień poszukiwań, teraz zobaczmy... o jest, cenę modyfikujemy w zależności od szukanego przedmiotu, czekaj...koń, koza...o jest książka, to dodatkowo cztery grosze od strony. Hmm koń wychodzi taniej dwa grosze od nogi. Na pewno nie chcesz poszukać jakiegoś konia? Wyszło by taniej.

Skrzywiłam się lekko. Jak tak dalej pójdzie to umrę w butach, ale czekaj czekaj... Dlaczego ja mam płacić za usługi bohatera, skoro szukam ksiażki DLA ŁYSEGO? Kamień spadł mi z serca i właściwie byłam zdecydowana. Ten masaż brzmiał nęcąco. No i darmowe rajstopy... Robię się coraz bardziej szalona przez to wszystko. Może to i lepiej? Odrobina szaleństwa nie zaszkodzi. Muszę zapamiętać: ODROBINA. Ech.
-I jeszcze 10% zniżki moje kolejne usługi. To jak umowa stoi? Możemy zaczynać, tylko powiedz czego dokładnie poszukujemy?
Koniec końców nie mam większego wyboru. Film mi przyspiesza. Szlag by to, niedobrze. Jak to było? A tak ODROBINA. Łapię Madzię dłonią za dłoń, zatwierdzając w ten sposób umowę.
- Jesteśmy umówione. Wiem, gdzie cię znaleźć. Czekaj na mnie, jeszcze tu wrócę. I nie waż się znaleźć sobie nowego klienta.
Uśmiecham się do niej. Ciekawe, czy jeśli to sesja jasnowidzenia to ona to będzie pamiętać? Mam nadzieję, że tak. Oj, Ten masaż brzmi naprawdę kusząco... A teraz, może jeszcze zdążę - do Kociaka. Jak Złoty to wytrzymuje? Nie miesza mu się rzeczywistość z przyszłością i przeszłością? Jak tylko tam wrócę, muszę go o to jakoś zapytać. Dobra, dobra, skup się KOCIAK.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline